17 października nasza filia zamieniła się w prawdziwe lawendowe królestwo!
Uczestnicy wieczornych zajęć obejrzeli prezentację o wszechstronnych zastosowaniach lawendy – w kuchni, w rękodziele przez kosmetykę, aż po domowe sposoby na relaks.
Była też aromatyczna lawendowa kawa, która zaskoczyła smakiem i… spokojem.
Wisienką na torcie (albo raczej – kwiatkiem na poduszce
) było samodzielne wykonanie zdrowotnej, magnezowej soli do kąpieli z lawendą – pachnącej, kojącej i idealnej na jesienne wieczory.





