Majowe spotkanie z cyklu „Hrubieszów – dzielimy się wspomnieniami”

Wspominajmy jak najwięcej dawne czasy, miejsca i ludzi, którym przyszło żyć przed nami. To refleksja po majowym spotkaniu „Dzielimy się wspomnieniami”.

Miło było się spotkać w gronie osób, które tak kochają stare fotografie Hrubieszowa. Na dzisiejszym przeglądaliśmy zasób CATL udostępniony przez panią Krystynę Ziarko, Andrzeja Pawluka vel Kiryczuka oraz Elżbietę Ziejewską-Stajszczyk, która sama podzieliła się z nami opisem rodzinnych zdjęć i rodzinnymi opowieściami. Dziękujemy Jej za to serdecznie.

I już dziś zapraszamy na Archifest, czyli święto archiwów społecznych, które we współpracy z Centrum Archiwistyki Społecznej przygotowaliśmy dla Państwa na wtorek 9 czerwca. Więcej informacji wkrótce!


opublikowano: