Mali Detektywi w Filii nr 4

25 sierpnia uczestnicy wakacyjnych zajęć wybrali się na wyjątkową wizytę do Komendy Policji w Hrubieszowie.

Dzięki uprzejmości funkcjonariuszy, a szczególnie techników kryminalistyki, dzieci mogły poznać tajniki ich pracy.

Dowiedzieliśmy się, jak zbiera się dowody na miejscu przestępstwa, jakie ślady zostawiamy i jak można je zabezpieczyć.

Było dużo ciekawostek, praktycznych pokazów i… odrobina dreszczyku emocji!

To była fascynująca lekcja nie tylko o kryminalistyce, ale też o odpowiedzialności i bezpieczeństwie


opublikowano: