Mikołajkowa Niespodzianka w Bibliotece Dziecięcej

5 grudnia, w Bibliotece Dziecięcej zagościła prawdziwa magia świąt, a to za sprawą wyjątkowych gości – 3-latków z Miejskiego Przedszkola nr 1.

Dzień rozpoczął się od wielkiej niespodzianki: Święty Mikołaj zostawił dla przedszkolaków specjalny list! Uśmiechy i ciekawość maluchów były bezcenne.

W trakcie spotkania, dzieci (grupa „Misie”) uczestniczyły w szeregu atrakcji:

  1. Teatrzyk Kamishibai: Przedszkolaki obejrzały i wysłuchały wzruszającej opowieści pt. „Prezenty Świętego Mikołaja” wydawnictwa Kokoszka, która wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój.
  2. Aktywności Ruchowe i Rozwojowe: Nie zabrakło również mikołajkowej gimnastyki oraz zadania na spostrzegawczość, z którym 3-latki poradziły sobie znakomicie.
  3. Śpiew i Twórczość: Dzieci radośnie śpiewały piosenki z Mikołajem, a na zakończenie wykonały piękne, własnoręczne prace plastyczne – Mikołaje.

Wizyta zakończyła się miłym akcentem. Oprócz tajemniczego listu, Mikołaj pozostawił dla każdego dziecka drobne upominki, które sprawiły małym gościom wiele radości. Dziękujemy „Misiom” i wychowawcom z Przedszkola nr 1 za odwiedziny i wspaniałą, świąteczną atmosferę!


opublikowano: