Mikołajkowe Spotkanie Klubu Fanatyków Mang

Ostatnie tego roku spotkanie Klubu odbyło się 18 grudnia i było radosne oraz pełne pozytywnej przedświątecznej energii. Poczuliśmy klimat świąt dekorując pierniczki. Oczywiście nie mogło zabraknąć postaci z naszych ulubionych mang pod postacią piernikowych ludzików. Wręczyliśmy sobie również wyjątkowe własnoręcznie robione prezenty. Klubowicze wykazali się ogromną pomysłowością wykonując spersonalizowane prezenty dla swoich koleżanek i kolegów.

Wesołych Świąt! Widzimy się w 2026 roku!


opublikowano: