Neurobik w Lawendowej Filii

19 maja zajęcia z gimnastyki umysłu upłynęły nam w prawdziwie majowym klimacie.

Były zgadywanki, zadania logiczne i majowe ciekawostki, a przy okazji rozmawialiśmy o tym, jak wykorzystać dary natury.

Dowiedzieliśmy się między innymi jak zrobić syrop z bzu i aromatyczną herbatę z kwiatów bzu.

Nie zabrakło też kreatywnego wyzwania!

Podzieliliśmy się na 3 grupy i wspólnie tworzyliśmy majowe historie.

Co ciekawe — każda opowieść była zupełnie inna, a jednocześnie każda niesamowicie ciekawa i wyjątkowa.


opublikowano: