Pierwsze spotkanie Klubu Fanatyków Mang w Nowym Roku 2026 było okazją, by powspominać miniony rok, który dla naszego Klubu był udany i owocny. Cykl teleturniejów, warsztaty fandubbingu, spotkania w cosplayach, karaoke, piknik… to tylko niektóre z naszych wspomnień. Nagrodziliśmy także nasze najaktywniejsze Klubowiczki i Klubowicza: Filip Grabowski, Maja Bakalarczuk, Emilia Hartanowicz, Gabriela Orłowska, Laura Węgorek oraz Daria Fabrowska zostali wyróżnieni za wysoką frekwencję oraz aktywny udział w spotkaniach, tworzenie plakatów, organizowanie i prowadzenie warsztatów i zabaw podczas spotkań. Dziękujemy wszystkim naszym Klubowiczom za Wasze uśmiechy i pozytywną energię i za to, że Wam się chce spotkać w realu, choć nie zawsze jest to takie łatwe.
Następne spotkanie 5 lutego 2026 roku, tradycyjnie o 15.30. Zapraszamy!











