18 czerwca przywitaliśmy lato organizując piknik! Taki wspólny piknik na ostatnim przedwakacyjnym spotkaniu Klubu Fanatyków Mang to już nasza mała tradycja. Tym razem było bardziej elegancko, więc może to było garden party? Przysmaki przygotowane przez Klubowiczki i Klubowiczów oraz wspólne zabawy i gry sprawiły, że czas upłynął nam bardzo miło i nadzwyczaj szybko. Już odliczamy dni do wakacji i życzymy wszystkim, aby były udane.










