Profilaktyka zdrowia

30 stycznia 2026r. na HUTW odbył się wyjątkowy, specjalistyczny wykład poświęcony profilaktyce zdrowia.

Dowiedzieliśmy się, jakie badania warto regularnie wykonywać, na jakie sygnały wysyłane przez organizm zwracać szczególną uwagę, a także poznaliśmy informacje o przełomowych badaniach i nowoczesnych kierunkach w medycynie. To była ogromna dawka rzetelnej, bardzo potrzebnej wiedzy, podanej w przystępny
i zrozumiały sposób.

Serdecznie dziękujemy Prowadzącym z https://www.facebook.com/diagnostyka.laboratoria za profesjonalizm, pasję
i imponującą wiedzę, a także za poświęcony nam czas.

Dziękujemy również za miły, słodki poczęstunek, który był doskonałym dopełnieniem spotkania.

Takie wykłady przypominają nam, że profilaktyka to najlepsza inwestycja w zdrowie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność.


opublikowano: