30 stycznia 2026r. na HUTW odbył się wyjątkowy, specjalistyczny wykład poświęcony profilaktyce zdrowia.
Dowiedzieliśmy się, jakie badania warto regularnie wykonywać, na jakie sygnały wysyłane przez organizm zwracać szczególną uwagę, a także poznaliśmy informacje o przełomowych badaniach i nowoczesnych kierunkach w medycynie. To była ogromna dawka rzetelnej, bardzo potrzebnej wiedzy, podanej w przystępny
i zrozumiały sposób.
Serdecznie dziękujemy Prowadzącym z https://www.facebook.com/diagnostyka.laboratoria za profesjonalizm, pasję
i imponującą wiedzę, a także za poświęcony nam czas.
Dziękujemy również za miły, słodki poczęstunek, który był doskonałym dopełnieniem spotkania.
Takie wykłady przypominają nam, że profilaktyka to najlepsza inwestycja w zdrowie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność.








