Quizy anmie to świetna zabawa! Szczególnie, gdy jesteś miłośnikiem i znawcą tego gatunku animacji wywodzącego się z Japonii. Nasi Klubowicze i Klubowiczki zdecydowanie osiągnęli już w tej dziedzine level „espert”! Na spotkaniu Klubu Fanatyków Mang 16 kwietnia 2026 r. odbyła się bardzo emocjonująca rozgrywka, którą przygotowała dla nas jedna z uczestniczek – Daria Fsbrowska. Dwie drużyny: „Cegły” i „Pistacje” zmierzyły się w quizie z wiedzy na temat anime. Wśród pytań znalazły się m.in.: cytaty, soundtracki oraz wycinki kadrów z różnych filmów anime. Nie było łatwo! Ostatecznie po długiej i emocjonującej walce zwyciężyła drużyna „Cegieł”. Gratulujemy zwycięzcom, a Darii serdecznie dziękujemy za przygotowanie i poprowadzenie spotkania. Kolejne spotkanie odbędzie się 14 maja.











