27 marca o godz. 11.00 zapraszamy na kolejne „Spotkanie ze sztuką” . Tym razem
w klimacie japońskiej estetyki i uważności.
„Sztuka japońska, czyli ćwiczenia z zachwycania się”
Odkryj piękno ukryte w prostocie i naucz się dostrzegać to, co ulotne. Spotkanie poprowadzi Dorota Grzymała.


