Spotkanie autorskie z Ewa Cielesz – pisarka w naszej bibliotece!

Wczoraj nasza biblioteka miała zaszczyt gościć Ewę Cielesz – pisarkę, poetkę i autorkę wielu uwielbianych powieści. Spotkanie było niezwykłą podróżą przez świat literatury, pasji i twórczości.

Pani Ewa oczarowała publiczność swoim niesamowitym darem opowiadania. Jej opowieści pełne były ciekawych anegdot, inspirujących historii i osobistych refleksji z życia pisarki. Zdradziła nam również kulisy pracy nad swoimi książkami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i aktywne uczestnictwo w rozmowie, a Pani Ewie – za inspirujące spotkanie i niezwykłą atmosferę, którą stworzyła.

Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach w naszej bibliotece!


opublikowano: