Spotkanie bibliotekarzy powiatu hrubieszowskiego

W ramach nowych zadań Miejskiej Biblioteki Publicznej – Hrubieszowskiego Centrum Dziedzictwa wynikających z pełnienia funkcji biblioteki powiatowej 3 września 2025 roku odbyło się pierwsze spotkanie bibliotekarek i bibliotekarzy powiatu hrubieszowskiego. Podczas spotkania uczestniczyliśmy w szkoleniu: „Biblioteka z (mocnymi) relacjami – czyli jak nie zniknąć w tłumie informacji na FB” przeprowadzonym przez Magdalenę Bień – Zastępcę Dyrektora Wydziału Komunikacji Społecznej, Turystyki i Promocji UM w Hrubieszowie. Naszym gościem był Instruktor Działu Instrukcyjno-Metodycznego Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie – Marcin Furman, który zapoznał nas z bieżącą ofertą i działaniami WBP w Lublinie.

To ważny moment, bo u podstaw naszej współpracy leży komunikacja, sieć kontaktów i wymiana doświadczeń – właśnie to sprawia, że możemy się wspierać i rozwijać.

Dziękujemy za obecność wszystkim uczestniczkom i uczestnikom spotkania.


opublikowano: