Spotkanie przy kolędzie – wigilia naszych studentów HUTW

Wczorajsze spotkanie przy kolędzie w Hrubieszowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku upłynęło w niezwykle ciepłej, świątecznej atmosferze

Wspólne kolędowanie stało się okazją do rozmów, wspomnień i radości ze spędzania czasu razem. Spotkaniu towarzyszył świąteczny quiz, który dostarczył uczestnikom wielu uśmiechów i pozytywnych emocji. Całość uświetnił akompaniament naszego trenera muzykoterapii – Krzysztof Słupski, który zadbał o muzyczną oprawę wydarzenia.

Serdecznie dziękujemy również Paweł Wojciechowski – Zastępca Burmistrza Miasta Hrubieszowa za obecność i świętowanie z naszymi seniorami oraz ks. Wiesławowi Oleszkowi za wspólną modlitwę.

Dziękujemy wszystkim za obecność, zaangażowanie i wspólne tworzenie tej wyjątkowej, świątecznej chwili.


opublikowano: