Zapraszamy na kolejne „Spotkanie z fotografią ”
Już 4 lutego 2026 (środa) o 13:30 widzimy się ponownie, by porozmawiać o fotografii, poćwiczyć oko i odkryć, jak uchwycić to, co ulotne.
Bez względu na poziom zaawansowania – liczy się ciekawość i chęć patrzenia trochę uważniej.
Do zobaczenia.


