Spotkanie z fotografią

Zapraszamy na kolejne „Spotkanie z fotografią ”

Już 4 lutego 2026 (środa) o 13:30 widzimy się ponownie, by porozmawiać o fotografii, poćwiczyć oko i odkryć, jak uchwycić to, co ulotne.

Bez względu na poziom zaawansowania – liczy się ciekawość i chęć patrzenia trochę uważniej.

Do zobaczenia.


opublikowano: