Świąteczne spotkanie z bliskością w bibliotece

Grudzień w naszej bibliotece to czas wyjątkowy, przepełniony dziecięcą kreatywnością i magią oczekiwania. Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego na „Najpiękniejszą świąteczną zakładkę do książki”!

W galerii poniżej prezentujemy wszystkie nadesłane prace – zarówno te nagrodzone i wyróżnione, jak i pozostałe, które nas zachwyciły. Łącznie wpłynęło do nas 47 unikatowych małych dzieł sztuki. Każda zakładka jest inna, każda wyjątkowa i każda wykonana z niezwykłą starannością. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za trud i serce włożone w ich przygotowanie!

Zapraszamy na uroczysty finał!

Już w najbliższy wtorek, 30 grudnia o godzinie 16:30, Wypożyczalnia dla Dzieci stanie się miejscem szczególnym. Zapraszamy laureatów, ich rodziny oraz wszystkich miłośników książek na wspólne podsumowanie konkursu.

Zaraz po uroczystym wręczeniu nagród odbędą się wyjątkowe warsztaty wokół bajki teatrzyku kamishibai pt. „Zabawa w kochanego”. To propozycja dla wszystkich, którzy w poświątecznym zgiełku chcą na chwilę się zatrzymać i przypomnieć sobie, że najlepszym prezentem dla dziecka jest obecność rodzica. Elementy interaktywne i wspólna twórczość plastyczna pozwolą dzieciom i dorosłym wzmocnić wzajemne relacje w radosnej atmosferze.

Harmonogram spotkania (30.12.2025 r.):

  • 16:30 – Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów.
  • ok. 17:00 – Teatrzyk kamishibai i warsztaty „Góra Miłości”.

Spędźmy ten poświąteczny czas razem, celebrując dziecięce talenty i rodzinną bliskość. Do zobaczenia w bibliotece!


opublikowano: