Teatr przy stole w cosplayach to sposób Klubu Fanatyków Mang, żeby uczcić początek astronomicznej wiosny. Podczas zajęć wykorzystaliśmy metodę stworzoną przez Tomasza Piątka – innowację bazującą na storytellingu czyli sztuce opowiadania. Wykonane zadania i zabawy obudziły naszą kreatywność i pomogły stworzyć wiele ciekawych opowieści.
Chętni uczestnicy przyszli na spotkanie w cosplayach – stworzonych samodzielnie przebraniach inspirowanych postaciami z ulubionych gier, książek lub filmów.







