Tydzień Bibliotek – Scrapbooking z Klubem Fanatyków Mang

Klub Fanatyków Mang tym razem w wersji artystycznej! W ramach Tygodnia Bibliotek zorganizowaliśmy spotkanie, podczas którego tworzyliśmy prace metodą scrapbookingu* Powstały zakładki oraz kartki w stylu mangi/anime np. przedstawiające ulubionego bohatera naszego lub bliskiej nam osoby, a także kartki tradycyjne.

*Scrapbooking to technika ręcznego ozdabiania albumów, pamiętników, kartek okolicznościowych i zaproszeń. Polega na komponowaniu pamiątek, zdjęć i notatek przy użyciu kolorowych papierów, naklejek, wycinanek i tekstur, tworząc unikalne, artystyczne dzieła.


opublikowano: