Wernisaż Ambrotypów Mariusza Tomczuka

Wernisaż Mariusza Tomczuka za nami!

W piątek, 26 września, w naszej bibliotece odbył się wernisaż wystawy Mariusza Tomczuka. Był to wyjątkowy wieczór pełen sztuki, rozmów i spotkań w klimacie fotografii, która zatrzymuje to, co ulotne i ważne.

Serdecznie dziękujemy artyście za podzielenie się swoją twórczością, a wszystkim gościom – za obecność i wspólne przeżywanie tego wydarzenia.

Wystawę można oglądać w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Hrubieszowskim Centrum Dziedzictwa im. Krystyny i Stefana Du Chateau jeszcze przez najbliższy tydzień.

Zapraszamy!

Hrubieszów Miasto z Klimatem

Mariusz Tomczuk

Marta Majewska – Burmistrz Miasta Hrubieszowa

Marek Poznański


opublikowano: