Wieczór tańca

Za nami wyjątkowy wieczór tańca, który zgromadził nie tylko słuchaczy HUTW, ale także osoby sympatyzujące z naszym Uniwersytetem.

Było wszystko, co najpiękniejsze w takich spotkaniach – tańce, uśmiechy, rozmowy
i wspólnie spędzony czas. 19 marca 2026r. parkiet tętnił energią, a atmosfera była naprawdę wyjątkowa.

Miłym akcentem wieczoru było również to, że do wspólnej zabawy dołączyły: Dyrektor Jola Janiec , prowadząca spotkanie autorskie Jola Lewicka oraz przedstawicielki Hrubieszowska Rada Kobiet

Dziękujemy wszystkim za obecność.

Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach.


opublikowano: