Wieczór tańca

Wieczór tańca – spotkajmy się na parkiecie

19 marca o godz. 16.00 w Hrubieszowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku zapowiada się wyjątkowy wieczór. Będzie muzyka, kawa, rozmowy i dobra atmosfera.

Po prostu – czas, który dobrze spędza się razem.

Zapraszamy wszystkich słuchaczy HUTW i przyjaciół naszego uniwersytetu.


opublikowano: