Wieczór tańca – spotkajmy się na parkiecie
19 marca o godz. 16.00 w Hrubieszowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku zapowiada się wyjątkowy wieczór. Będzie muzyka, kawa, rozmowy i dobra atmosfera.
Po prostu – czas, który dobrze spędza się razem.
Zapraszamy wszystkich słuchaczy HUTW i przyjaciół naszego uniwersytetu.


