Wspomnienia, które grzeją w Lawendowej Filii

3 lutego odbyły się zajęcia ze studentami HUTW pod znakiem zimy.

Choć za oknem chłodno, w sali było naprawdę gorąco od wspomnień i emocji.

Była burza mózgów, turlanie zimowych opowieści i sporo radości podczas zabaw z koordynacją wzrokowo-ruchową.

Wspomnienia – nawet te zimowe – potrafią pięknie rozgrzać serce 💙


opublikowano: