Lawendowa Filia: Zajęcia w przedszkolu „Mamy Siebie”

19 września zostały przeprowadzone zajęcia w dwóch grupach w Niepublicznym Przedszkolu „Mamy Siebie”.

Wspólnie z maluchami oraz starszakami odkrywaliśmy magię książek!

Przedstawione zostały dzieciom różne książeczki, a niektóre z nich miały ruchome obrazki, co wywołało ogromne zainteresowanie!

Była to także okazja, aby opowiedzieć o wspaniałej akcji „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest zachęcanie do wspólnego czytania.

Dodatkowo, zaprezentowałam kilka gier, które świetnie rozweseliły maluchy i zachęciły do aktywnego udziału w zajęciach.


opublikowano: