Kwiecień-plecień, bo przeplata…
…a podczas kwietniowego spotkania z cyklu „Hrubieszów – dzielimy się wspomnieniami” poprzeplatamy wspomnienia z dawnej szkoły w Ślipczu z fotografiami dawnego Hrubieszowa z zasobu Towarzystwa Regionalnego Hrubieszowskiego.
Zapraszamy w poniedziałek 20 kwietnia o godz. 13.30.


