
Majowe spotkanie z cyklu „Hrubieszów – dzielimy się wspomnieniami” to okazja do tego, by przyjrzeć się różnym fotografiom z naszego archiwum, sprawdzić kogo lub co uda się rozpoznać, które zdjęcia wzruszają, a kóre rozbawiają.
Zapraszamy w poniedziałek 25 maja o godz. 13.30.

