Zapraszamy na październikowe spotkanie z cyklu „Hrubieszów – dzielimy się wspomnieniami”

Po letniej przerwie wracamy z cyklem spotkań „Hrubieszów – dzielimy się wspomnieniami”. Na najbliższym spotkaniu przejrzymy różne fotografie z zasobu Cyfrowego Archiwum Tradycji Lokalnej, które mamy nadzieję wprowadzą wszystkich, także nowych studentów Hrubieszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, w miłą atmosferę wspomnień o dawnym Hrubieszowie.


opublikowano: